Knihovna Ervína Špindlera

pátek 01. 10. 2021

SOUTĚŽ: „Já a COVID-19 aneb Jak se změnil můj život během pandemie“

Knihovna Ervína Špindlera a ZŠ Jungmannova v Roudnici nad Labem vyhlašují literární, fotografickou, výtvarnou a recitační soutěž (určeno pro žáky ZŠ a studenty SŠ).

pátek 01. 10. 2021

Knihovna Ervína Špindlera má nový web

Naší milí čtenáři, vážení spoluobčané, máme pro vás skvělou zprávu - 1. října 2021 spouštíme nové knihovní webové stránky!

středa 01. 09. 2021

Pozvání do Knihovny Ervína Špindlera

Milí velcí i malí čtenáři, vážení spoluobčané, doufáme, že jste prožili se svými dětmi nebo vnoučátky krásné prázdniny a těšíme se na vás všechny v novém školním roce.

středa 26. 05. 2021

Pozvánka na Dětský den

Milí čtenáři, malí i velcí, ve spolupráci s Říp o. p. s., se zúčastníme 30. května Dětského dnu. Knihovna Ervína Špindlera bude jedno z míst, kde pro děti bude připravený program.

pátek 26. 03. 2021

Najdi sovu Ervínu

Všichni příznivci dětského oddělení knihovny Ervína Špindlera, se mohou zapojit do hledání kamínků sovy Ervíny po Roudnici nad Labem.