pátek 01. 03. 2024 test

Březen – měsíc čtenářů v Knihovně Ervína Špindlera

tes Milí čtenáři, dnes nám začíná březen, a to je pro knihovny významný měsíc, protože se koná celostátní akce podporující a propagující četbu Březen – měsíc čtenářů, kdy v centru zájmu stojí hlavně čtenář a čtení. Naše roudnická Knihovna Ervína Špindlera se samozřejmě připojuje také. Knihovna si bude všechny své návštěvníky celý měsíc hýčkat.

A na co se tedy můžete těšit?

• 4. 3. – 12. 3.    Knižní bazar - výprodej vyřazené literatury za symbolické ceny.
  • 18. 3. – 19. 3.    Velikonoční jarmark
  • 20. 3.    Velikonoční tvoření - Knihovnická dílnička pro děti

Dále se můžete těšit na spoustu nových knih. V Oddělení pro děti a mládež nově naleznete nabídku Albi knih – kouzelné čtení, která se bude postupně rozšiřovat. Výpůjční doba je 30 dní stejně jako u ostatních knih. Dostupné jsou také Albi tužky, avšak pouze prezenčně.

Děti zažijí v březnu nevšední dobrodružství, při kterém budou nocovat v knihovně. Téma Walt Disney - taková bude letošní Noc s Andersenem, akce na podporu čtenářství.

V rámci měsíce března také udělíme třem dětem titul Věrný parťák knihovny a budou náležitě oceněni.

Sledujte náš Instagram a Facebook, kde během března naleznete soutěže o knižní ceny!

Těšíme se na Vás .